STAKS Group s.r.o.
Špálova 276/2
323 00 Plzeň


+ 420 774 100 142
info@staks.cz

NAŠE SLUŽBY

Naše služby

Vážení zákazníci, společnost STAKS Group s.r.o. Vám nabízí řadu služeb.

Revitalizace bytových domů

Revitalizovat bytový dům s naší společností znamená, že si můžete být 100% jisti odvedenou kvalitou práce a dodržení smluvního termínu. V oblasti revitalizací bytových domů máme dlouholeté zkušenosti.

> více informací o revitalizaci bytových domů

Zateplování fasád

Zateplovací systém je zásadní investicí a proto by měl plně sloužit řadu let bez nutnosti dalších investic. Z tohoto důvodu je třeba dodržet vysokou kvalitu provedení a použít kvalitní zateplovací systémy.

> více informací o zateplování fasád

Plastová okna a dveře

Nabízíme produkty od znýmých výrobců profilů ALUPLAST, GEALAN, VEKA, REHAU Brillant-Design - jsou jedinečné od brilantní povrchové úpravy až po konečný detail.

> více informací o plastových oknech a dveřích

Realizace průmyslových podlah

Nabízíme realizace nátěrových systémů na průmyslové podlahy v rozsahu od epoxidových a polyuretanových nátěrových hmot až po samonivelační probarvené lité epoxidové nebo polyuretanové podlahové hmoty

> více informací o realizaci průmyslových podlah

Hliníkové vchodové dveře

Povrchová úprava hliníkových profilů, ze kterých dveře vyrábíme, může být buď s nástřikem práškové barvy v libovolném odstínu stupnice RAL, nebo se stříbrným eloxovaným povrchem.

> více informací o hliníkových vchodových dveřích

Výstavba rodinných domů

Nabízíme výstavbu všech typů rodinných domů - od malých domků, přes rodinné domy na klíč až po velká rodinná sídla. Máte-li vhodný pozemek, je čas se na nás obrátit.

> více informací o výstavbě rodinných domů

Rekonstrukce objektů

Při rekonstrukcích, opravách bytů, provozoven, kanceláří i celých domů se více než jindy osvědčí kvalitní dozorování stavby odpovědným pracovníkem. Je důležité dodržovat technologické postupy a doby technologických přestávek, kdy dochází ke zrání materiálů.

> více informací o rekonstrukcích objektů

Rekonstrukce interiérů

Naše společnost STAKS Group s.r.o. provádí taktéž rekonstrukce interiérů. A to jak v malém, tak velkém rozsahu. Limituje nás pouze představa zákazníka.

> více informací o rekonstrukcích interiérů

Renovace a oprava zateplovacích systémů

Za poměrně krátkou dobu používání vnějších kontaktnich zateplovacích systemů se již u některych setkáváme s poruchami.

> více informací o renovacích a opravách zateplovacích systémů

Sanace vlhkého zdiva a vlhkých staveb

Obor Sanace vlhkého zdiva zahrnuje systém hydroizolačních, vysušovacích a stavebních opatření, jejichž cílem je dosažení trvalého snížení obsahu vlhkosti ve zdivu a tím i dosažení požadovaných tepelně-izolačních vlastností konstrukcí a požadované vlhkosti vzduchu v interiérech sanovaných budov.

> více informací o sanaci vlhkého zdiva a sanaci vlhkých staveb

Technické dozory staveb

Technický dozor investora zahrnuje kontrolu prováděné stavby tak, aby stavební firma dodržovala technické podmínky realizace, platné zákony, stavbu prováděla kvalitně, dodržovala rozpočet a termíny stavby.

> více informací o technickém dozoru staveb